جستجو
Filters
Close

حریم خصوصی

سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در عمده بازار

عمده بازار تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که عمده بازار از کاربران سایت جمع آوری می کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران عمده بازار را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه اطلاعات کاربر که در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

شما پس از ورود به عمده بازار ٬ به عنوان کاربر عمده بازار شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند اطلاعات فردی شما در اختیار عمده بازار خواهد بود. لازم به ذکر است که این موارد تنها  مورد استفاده در عمده بازار خواهد بود.

عمده بازار اطلاعاتی از قبیل IP شما٬ اطلاعات کوکی ها و صفحات مشاهده شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد. از اینگونه اطلاعات تنها در موارد تبلیغاتی و یا تحویه محتویات متناسب با شما استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان ها و افراد غیر از عمده بازار قرار نخواهد گرفت.

 

محدودیت دسترسی به اطلاعات

عمده بازار دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با کاربران دارند٬ دسترسی به کلیه اطلاعات خواهند داشت.

کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده های عمده بازار نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم ها و روش های پیشرفته شده است.

کلیه اطلاعات مربوط به سیستم عمده بازار در زیرساخت های محافظت شده و در مکان های امن نگهداری می شوند.

امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما٬‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم عمده بازار را داده باشیم. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی٬ درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.